• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Завершена

309 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 090.00 UAH
Номер: dd84214d9e3744d4b6110ddc785e42f7
Внутрішній номер закупівлі: 4586694
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-04-000628-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
Контактна особа: Сіренко Ольга Володимирівна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net http://www.e-tender.biz
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 309 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 090.00 UAH
Період уточнення: 04.03.2020 10:06 - 28.03.2020 09:00
Період прийому пропозицій: 04.03.2020 10:06 - 07.04.2020 10:00
Аукціон: 08.04.2020 12:43 - 08.04.2020 13:10
Період кваліфікації: 08.04.2020 13:10 - 21.04.2020 12:56
Період завантаження договору: 21.04.2020 12:56 - 11.05.2020 12:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 29 одиниця
Період постачання 13.04.2020 - 30.06.2020
Місце постачання 02091, Україна, м. Київ, м. Київ, Харківське шосе,121 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СИСТЕМАТИКА УКРАЇНА"

Оскарження: 14.04.2020 12:13 - 25.04.2020 00:00
Початкова пропозиція 231 192.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
231 192.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.04.2020 12:13
Документи 17
Скарги 0
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"

Оскарження: 21.04.2020 12:56 - 02.05.2020 00:00
Початкова пропозиція 287 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
287 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.04.2020 12:56
Документи 18
Скарги 0
фізична особа-підприємець Северін Микита Володимирович
Початкова пропозиція 306 874.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
306 874.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 21
Скарги 0

Контракти

Номер: 81f029f8b8124350badff0d3a70fcf96
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-04-000628-a-b1
Постачальник: ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
Номер договору: 64
Сума договору: 287 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 239 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 06.05.2020 16:30
Статус:
Виконаний
pdf
Договір_Машини для обробки даних.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s