-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
287 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
81f029f8b8124350badff0d3a70fcf96
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-04-000628-a-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Контактна особа:
Сіренко Ольга Володимирівна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net http://www.e-tender.biz
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Олена Балюк +380675048383 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
64
Дата підписання:
06.05.2020 16:30
Період дії договору:
06.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
287 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 900.00 UAH)
Оплачено:
287 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість
29 одиниця
Період постачання
13.04.2020 - 30.06.2020