-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Облаштування системи відеоспостереження в смт Крижопіль
Тендер Prozorro UA-2020-03-02-000242-b
Торги не відбулися
347 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 470.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 470.00 UAH
Номер:
40c4ee2f86d64564ad570ba52edbef2d
Внутрішній номер закупівлі:
4572769
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-02-000242-b
Замовник:
Крижопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04325940
-
Адреса:
24600, Україна, Вінницька область, Крижопіль, вул. Героїв України, буд 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бойко Олена Володимирівна +380434022289 kryzhopil_sel_rada@ukr.net http://krselrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
347 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 470.00 UAH
Період уточнення:
02.03.2020 11:47 - 08.03.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2020 11:47 - 18.03.2020 17:00
Аукціон:
19.03.2020 11:24 - 19.03.2020 11:51
Період кваліфікації:
19.03.2020 11:51 - 27.03.2020 13:17
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Облаштування системи відеоспостереження в смт Крижопіль
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Поліщук Наталія Віталіївна
Оскарження: 19.03.2020 11:51 - 31.03.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3201520624
-
Контактна особа:
Поліщук Наталія 380677685889, 380677685889 comp.velikiy.brat@ukr.net
-
Адреса:
21007, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Академіка Янгеля. будинок 15, квартира 107
Оскарження: 19.03.2020 11:51 - 31.03.2020 01:00
Початкова пропозиція
336 936.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
326 526.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.03.2020 11:35
Документи
19
Скарги
0
ФОП Пащенко Лариса Станіславівна
Оскарження: 20.03.2020 11:35 - 04.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2867217849
-
Контактна особа:
Пащенко Лариса 380977678480, 380977678482 starsatvin@gmail.com
-
Адреса:
23234, Україна, Вінницька область, с.Лука-Мелешківська, Шевченка 74
Оскарження: 20.03.2020 11:35 - 04.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
346 530.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
329 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.03.2020 19:15
Документи
7
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Порицька Людмила Миколаївна
Оскарження: 24.03.2020 19:15 - 07.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2819009884
-
Контактна особа:
Базильчук Валентина 380982007904, 380982007904 valiasuhomlin17@gmail.com
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, Васильків, ВУЛИЦЯ 1-ГО ТРАВНЯ, будинок 6, квартира 133
Оскарження: 24.03.2020 19:15 - 07.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
347 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
347 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.03.2020 13:17
Документи
9
Скарги
0