-
Відкриті торги
-
КЕП
Облаштування системи відеоспостереження в смт Крижопіль
Оголошено тендер
347 000.00
UAH
Номер:
43fb305088eb4791ad611c92a44cb322
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-02-000708-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Крижопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04325940
Замовник:
Крижопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04325940
Очікувана вартість:
347 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Облаштування системи відеоспостереження в смт Крижопіль
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.03.2020 11:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума347 000.00 UAH