• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія (як універсальна послуга)

Торги не відбулися

310 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1.6% або 5 000.00 UAH
Номер: b49783e83ee14394aefb8eab0625a79f
Внутрішній номер закупівлі: 4557931
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-27-000369-a   
Замовник: КП "Відокремлений підрозділ ХЦПР Херсонської міської ради - позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Оздоровчий табір ім. І. Голубця""
Контактна особа: Людмила Шара +380553750930 skadgolubez2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 310 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 000.00 UAH
Період уточнення: 27.02.2020 09:35 - 03.03.2020 11:00
Період прийому пропозицій: 27.02.2020 09:35 - 13.03.2020 11:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія ( як універсальна послуга)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 106000 Кіловат-година
Період постачання 01.04.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 75700, Україна, Херсонська область, м.Скадовськ, пров. Нічика, буд. №9 На карті