• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

310 000.00 UAH
Номер: 722d0856bc8f475f8d6d796db8d9a70a
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-27-000678-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: "Відокремлений підрозділ ХЦПР Херсонської міської ради - позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Оздоровчий табір ім. І. Голубця"
Замовник: КП "Відокремлений підрозділ ХЦПР Херсонської міської ради - позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Оздоровчий табір ім. І. Голубця""
Очікувана вартість: 310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 27.02.2020 09:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума310 000.00 UAH