-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спортивна форма
Тендер Prozorro UA-2020-02-26-002152-c
Торги не відбулися
463 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 315.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 315.00 UAH
Номер:
44d0ec35bd8940379e16361fd2d178bb
Внутрішній номер закупівлі:
4553861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-26-002152-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "М.СПОРТ - СПОРТ ДЛЯ ВСІХ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42168094
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Архітектора Нільсена, буд. 35-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рижков Віталій +380980480339 2018m.sport@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
463 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 315.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2020 14:34 - 05.03.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2020 14:34 - 15.03.2020 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спортивна форма
Кількість
820 штуки
Період постачання
01.05.2020 - 31.07.2020