-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони)
Тендер Prozorro UA-2020-02-26-000946-c
Завершена
820 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 100.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 100.60 UAH
Номер:
432be72c0d3d4111893cacab9a5b7759
Внутрішній номер закупівлі:
4551546
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-26-000946-c
Замовник:
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
38294628
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Мар'їнський район, м.Курахове, вул. Грушева, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вячеслав Петраков +380660850241 dprz7-buh@dn.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
820 120.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 100.60 UAH
Період уточнення:
26.02.2020 11:19 - 06.03.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2020 11:19 - 16.03.2020 10:00
Аукціон:
17.03.2020 13:15 - 17.03.2020 13:36
Період кваліфікації:
17.03.2020 13:36 - 20.03.2020 14:04
Період завантаження договору:
17.03.2020 13:36 - 06.04.2020 13:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату Постачальнику на протязі 30 (тридцяти) календарних днів після постачання Товару згідно накладної. У випадку відсутності на розрахунковому рахунку Замовника бюджетного фінансування призначеного на оплату Товару, Замовник проводить оплату поставленого Товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня надходження бюджетного фінансування відповідних видатків на рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобільний бензин А-92 (талони)
Кількість
7200 літр
Період постачання
30.03.2020 - 15.12.2020
Дизельне паливо (талони)
Кількість
23600 літр
Період постачання
30.03.2020 - 15.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
Оскарження: 17.03.2020 13:36 - 31.03.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Сівцова Наталя 380504342627, 380673613711 natalya.sivcova@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Оскарження: 17.03.2020 13:36 - 31.03.2020 01:00
Початкова пропозиція
678 216.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
655 732.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.03.2020 14:04
Документи
41
Скарги
0
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Грех Юлія Ігорівна +380684156889 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Єфремова 84 квартира 1Б
Початкова пропозиція
693 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
656 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
7dd88d4c527942ce95235279a3e2c568
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-26-000946-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Сівцова Наталя 380504342627, 380673613711 natalya.sivcova@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Номер договору:
19
Сума договору:
655 732.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
546 443.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
02.04.2020 15:00
Статус:
Виконаний