• Відкриті торги
  • КЕП

Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони)

Оголошено тендер

820 120.00 UAH
Номер: 46d081970ec24d9199bb0ab9fd6b33a3
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-25-001798-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: 7 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 820 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони)
Примітки: Річний план на 2020 рік затверджений протоколом тендерного комітету №10 від 24.02.2020р.
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.02.2020 12:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума820 120.00 UAH