-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби захисту рослин
Тендер Prozorro UA-2020-02-25-003265-c
Завершена
727 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 635.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 635.00 UAH
Номер:
9c5a3c08e8314c2886c6bd2e2f5ff0f9
Внутрішній номер закупівлі:
4549385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-25-003265-c
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ МЕХАНІЗАЦІЇ ТА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05496135
-
Адреса:
08631, Україна, Київська область, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віктор Днесь +380662300199 vik31@ua.fm http://imesg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
727 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 635.00 UAH
Період уточнення:
25.02.2020 18:49 - 09.03.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2020 18:49 - 19.03.2020 00:00
Аукціон:
19.03.2020 14:37 - 19.03.2020 15:10
Період кваліфікації:
19.03.2020 15:10 - 27.03.2020 15:55
Період завантаження договору:
26.03.2020 16:22 - 15.04.2020 16:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протруйник Метакса, КС або еквівалент
Кількість
10 літр
Період постачання
до 01.09.2020
Гербіцид Основа, або еквівалент
Кількість
420 літр
Період постачання
до 01.09.2020
Інсектицид Канонір Дуо, КС або еквівалент
Кількість
65 літр
Період постачання
до 01.09.2020
Стимулятор росту Вимпел 2, або еквівалент
Кількість
280 літр
Період постачання
до 01.09.2020
Фунгіцид Док Про, або еквівалент
Кількість
230 кілограм
Період постачання
до 01.09.2020
Стимулятор росту Гуміфілд ВР 18, або еквівалент
Кількість
140 літр
Період постачання
до 01.09.2020
Ад’ювант Бенефіт, або еквівалент
Кількість
90 літр
Період постачання
до 01.09.2020
Протруйник Сферіко, або еквівалент
Кількість
30 літр
Період постачання
до 01.09.2020
Гербіцид Геліос, або еквівалент
Кількість
480 літр
Період постачання
до 01.09.2020
Гербіцид МіладарДуо або еквівалент
Кількість
90 літр
Період постачання
до 01.09.2020
Гербіцид Промекс або еквівалент
Кількість
520 літр
Період постачання
до 01.09.2020
Інокулянт Різоктив Р або еквівалент
Кількість
60 літр
Період постачання
до 01.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОНІД ПЛЮС"
Оскарження: 19.03.2020 15:10 - 04.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39481545
-
Контактна особа:
Невгод Роман Вікторович +380674730020 agro-nid@ukr.net
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Соснівський район ВУЛИЦЯ ПУШКІНА буд. 67 кв. 91
Оскарження: 19.03.2020 15:10 - 04.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
682 710.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
663 972.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.03.2020 20:40
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "АГРОЛЕНД СЕРВІС"
Оскарження: 24.03.2020 20:40 - 06.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40855699
-
Контактна особа:
Тимур Матвеев +380995261171 agrolandservice.sb@gmail.com
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 23, офіс 1
Оскарження: 24.03.2020 20:40 - 06.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
684 381.25 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
663 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.03.2020 16:22
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "Розмай Агро"
Оскарження: 26.03.2020 16:22 - 07.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41622215
-
Контактна особа:
Козаченко Дмитро Миколайович +380443386773 for.kozachenko@gmail.com
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, вул. Метрологічна 14Б
Оскарження: 26.03.2020 16:22 - 07.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
692 715.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
664 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2020 15:55
Документи
44
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 0977684309, 044-561-27-53 br.tender@epicentrk.com https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Берковецька, 6-К
Початкова пропозиція
709 831.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
709 831.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
ea5bfed3d9664286accbad2596980e4e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-25-003265-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Розмай Агро"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41622215
-
Контактна особа:
Козаченко Дмитро Миколайович +380443386773 for.kozachenko@gmail.com
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, вул. Метрологічна 14Б
Номер договору:
07042020
Сума договору:
657 729.78 UAH з ПДВ
Сума договору:
548 108.15 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.04.2020 00:00 - 01.09.2020 00:00
Дата підписання:
07.04.2020 11:00
Статус:
Виконаний