-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби захисту рослин
Оголошено тендер
727 000.00
UAH
Номер:
0a51eedbed4d4fc8924c4c235294a7d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-21-006234-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ННЦ "ІМЕСГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05496135
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ МЕХАНІЗАЦІЇ ТА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05496135
Очікувана вартість:
727 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби захисту рослин
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.02.2020 14:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума727 000.00 UAH