-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2020-02-25-001631-c
Завершена
370 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 370.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 370.00 UAH
Номер:
efccddff0a6e4e8d805d94a03e660d7e
Внутрішній номер закупівлі:
4546152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-25-001631-c
Замовник:
Відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
42941040
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, БІБРКА, вул.Уляни Кравченко,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Влах Влах Степанівна +380964334829 bibrka_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.02.2020 14:37 - 01.03.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2020 14:37 - 11.03.2020 17:00
Аукціон:
12.03.2020 12:46 - 12.03.2020 13:19
Період кваліфікації:
12.03.2020 13:19 - 16.03.2020 15:18
Період завантаження договору:
16.03.2020 15:10 - 05.04.2020 15:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴370 000.00 Вугілля кам’яне