-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Оголошено тендер
370 000.00
UAH
Номер:
5efd628717064b848f3a57c3a6028fa4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-25-003380-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
42941040
Замовник:
Відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
42941040
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
25.02.2020 14:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума370 000.00 UAH