• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо (вугілля кам'яне марки АС (фракція 6-13), ГМ (фракція 13-25))

Завершена

635 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 176.50 UAH
Номер: fe7816f178c64fcaa6d2b3f7acc41b31
Внутрішній номер закупівлі: 4545942
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-25-001544-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КАЗАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ" КАЗАНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Фурсова Лариса Вікторівна +380507572109 fursovalarisa2919@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 635 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 176.50 UAH
Період уточнення: 25.02.2020 14:24 - 01.03.2020 16:00
Період прийому пропозицій: 25.02.2020 14:24 - 11.03.2020 16:00
Аукціон: 12.03.2020 15:52 - 12.03.2020 16:13
Період кваліфікації: 12.03.2020 16:13 - 16.03.2020 10:42
Період завантаження договору: 12.03.2020 16:13 - 01.04.2020 16:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (вугілля кам'яне марки АС (фракція 6-13), ГМ (фракція 13-25))
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 118 тонни
Період постачання 25.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру,175 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПВКФ "Мирт"

Оскарження: 12.03.2020 16:13 - 27.03.2020 00:00
Початкова пропозиція 634 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
634 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2020 10:42
Документи 46
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТПГ АГРОПРОМ"
Початкова пропозиція 635 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
635 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 020a7da6f8114029be976963885f4b97
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-25-001544-c-b1
Постачальник: ПВКФ "Мирт"
Номер договору: № 4
Сума договору: 634 040.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 30.03.2020 14:21
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 30.03.2020.pdf
p7s
sign.p7s