• Відкриті торги
  • КЕП

Тверде паливо (вугілля кам'яне марки АС (фракція 6-13), ГМ (фракція 13-25))

634 040.00 UAH без ПДВ
Номер: 020a7da6f8114029be976963885f4b97
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-25-001544-c-b1
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КАЗАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ" КАЗАНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ПВКФ "Мирт"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: № 4
Дата підписання: 30.03.2020 14:21
Період дії договору: 30.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 634 040.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (вугілля кам'яне марки АС (фракція 6-13), ГМ (фракція 13-25))
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 118 тонни
Період постачання 25.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру,175 На карті