• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)

Торги не відбулися

823 825.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 6.1% або 50 000.00 UAH
Номер: 77e9a98ebd0f48b896df39255dba3a20
Внутрішній номер закупівлі: 4537645
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-24-001243-c   
Замовник: Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
Контактна особа: В'ячеслав Глазунов +380412445716 ukbgmr@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 823 825.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 50 000.00 UAH
Період уточнення: 24.02.2020 13:07 - 02.03.2020 12:50
Період прийому пропозицій: 24.02.2020 13:07 - 12.03.2020 12:50
Аукціон: 13.03.2020 12:24 - 13.03.2020 13:03
Період кваліфікації: 13.03.2020 13:03 - 01.04.2020 11:00
Умови оплати:
виконання робіт - 50%
виконання робіт - 50%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)(Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету )
Код ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.04.2020 - 30.04.2020
Місце постачання 10008, Україна, Житомирська область, Житомир, І. Кочерги, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОЗЛЮК РУСЛАН ВІКТОРОВИЧ"

Оскарження: 13.03.2020 13:03 - 31.03.2020 01:00
Початкова пропозиція 717 880.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
549 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.03.2020 15:40
Документи 23
Скарги 0
ТОВ "БКСД"

Оскарження: 20.03.2020 15:40 - 04.04.2020 01:00
Початкова пропозиція 798 811.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
549 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.03.2020 14:20
Документи 38
Скарги 0
ФОП "ЗАДОРОЖНИЙ ВЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ"

Оскарження: 24.03.2020 14:20 - 05.04.2020 01:00
Початкова пропозиція 807 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
657 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.03.2020 11:01
Документи 39
Скарги 0
ПП "КОМПАНІЯ РОС"

Оскарження: 25.03.2020 11:01 - 07.04.2020 01:00
Початкова пропозиція 820 065.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
770 065.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.03.2020 11:45
Документи 65
Скарги 0
ПРБФ"КОМУНАЛЬНИК"

Оскарження: 27.03.2020 11:45 - 12.04.2020 00:00
Початкова пропозиція 822 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
822 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.04.2020 11:00
Документи 10
Скарги 0