• Відкриті торги
  • КЕП

Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)

Оголошено тендер

823 825.00 UAH
Номер: 04f9c71b9ec74a4bbfb9a5f0a89f954f
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-24-002727-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
Очікувана вартість: 823 825.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.02.2020 12:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума823 825.00 UAH