-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М`ясо (яловичина 1 категорії на кістці заморожена, печінка яловича заморожена , кури – тушки 1 категорії заморожені, печінка куряча заморожена)
Тендер Prozorro UA-2020-02-21-001713-a
Торги не відбулися
408 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 040.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 040.00 UAH
Номер:
bc10149745fc4eb296571ec22bb8fab0
Внутрішній номер закупівлі:
4532913
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-21-001713-a
Замовник:
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052695
-
Адреса:
85013, Україна, Донецька область, Добропілля, Донецька обл., м.Білозерське, вул.Гірнича, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дем'яновська Людмила Сергіївна +380627732131 buh.ispolkom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
408 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 040.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2020 15:32 - 26.02.2020 20:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2020 15:32 - 07.03.2020 20:00
Аукціон:
10.03.2020 11:17 - 10.03.2020 11:44
Період кваліфікації:
10.03.2020 11:44 - 13.03.2020 15:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яловичина 1 категорії на кістці заморожена
Кількість
1468 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
Відповідно до документації
Печінка яловича заморожена
Кількість
217 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
Відповідно до документації
Кури - тушки 1 категорії заморожені
Кількість
3185 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
Відповідно до документації
Печінка куряча заморожена
Кількість
385 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Єгорова Ірина Федорівна
Оскарження: 10.03.2020 11:44 - 24.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3171001764
-
Контактна особа:
Єгорова Ірина Федорівна +380997837750 egorova_if@meta.ua
-
Адреса:
84323, Україна, Донецька область, Краматорск, вул.Двірцева 44-93
Оскарження: 10.03.2020 11:44 - 24.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
399 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.03.2020 15:53
Документи
19
Скарги
0
ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 13.03.2020 15:53 - 24.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3253600631
-
Контактна особа:
Володимир Суходольський +380684605598 v.suh11@ukr.net
-
Адреса:
84020, Україна, Донецька область, Олександрівський район, село Високопілля, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 3
Оскарження: 13.03.2020 15:53 - 24.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
400 779.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 779.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.03.2020 15:55
Документи
32
Скарги
0
ФОП "ВІТРЕНКО ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ"
Оскарження: 13.03.2020 15:55 - 24.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2680904152
-
Контактна особа:
Юрій Вітренко +380993146172 vetrenko.up@meta.ua
-
Адреса:
85320, Україна, Донецька область, місто Мирноград, ВУЛИЦЯ Н.ДАРКО, будинок 21, квартира 1
Оскарження: 13.03.2020 15:55 - 24.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
407 998.95 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
407 998.95 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.03.2020 15:57
Документи
70
Скарги
0