• Відкриті торги
  • КЕП

М’ясо (яловичина 1 категорії на кістці заморожена, печінка яловича заморожена , кури – тушки 1 категорії заморожені, печінка куряча заморожена)

Оголошено тендер

408 000.00 UAH
Номер: 47ff4e579c7649fd88bc7946f0bc2e89
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-21-001784-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля
Замовник: Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля
Очікувана вартість: 408 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М’ясо (яловичина 1 категорії на кістці заморожена, печінка яловича заморожена , кури – тушки 1 категорії заморожені, печінка куряча заморожена)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 21.02.2020 15:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума0.00 UAH