-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2020-02-19-003944-b
Торги відмінено
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
f71347d1ff4e4e91bbbe835b81b4bad5
Внутрішній номер закупівлі:
4518344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-19-003944-b
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Анатолійович +380974490563 specautobaza@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2020 16:18 - 24.02.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2020 16:18 - 05.03.2020 18:00
Аукціон:
06.03.2020 11:28 - 06.03.2020 12:25
Період кваліфікації:
з 06.03.2020 12:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ)
Кількість
55000 метри кубічні
Період постачання
07.03.2020 - 15.04.2021
Місце постачання
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Мостова, буд. 3
На карті
Інформація про скасування
Номер:
7fc85ed13ecc47c6b626e4a5555279a7
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
замовник відміняє торги у зв’язку з скорочення видатків на здійснення закупівлі товару.
Дата опублікування:
16.03.2020 18:14
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-ЕНЕРГОГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36136028
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-ЕНЕРГОГАЗ" +380970923300 office@euro-energogas.com.ua http://euro-energogas.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01133, м.Київ, ВУЛИЦЯ КУТУЗОВА, будинок 18/7, кімната 517
Початкова пропозиція
197 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
192 472.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
22
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41087491
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ" +380685128382 kastum.tender@gmail.com http://www.kastym.com.ua
-
Адреса:
Україна, 79019, Львівська обл., місто Львів, Шевченківський район, ПРОСПЕКТ ЧОРНОВОЛА, будинок 63
Початкова пропозиція
208 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
192 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
64
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
211 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
211 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41559270
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ" +380675352220 PROMGAZCITY@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Початкова пропозиція
224 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
221 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
9
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Орест Крупчак +380967227606 okrupchak@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
230 835.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
223 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
44
Скарги
0
ТОВ "ГАЗБУДКОМПАНІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42576485
-
Контактна особа:
Людмила Іванівна Лиша +380675631419 llcgazbydkompany@gmail.com
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ПРОСПЕКТ СВОБОДИ, будинок 55, квартира 107
Початкова пропозиція
247 225.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
224 399.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
55
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
244 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
230 670.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
38
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровськгаз збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39572642
-
Контактна особа:
Ольховікова Аліна 380567904276, 380676107071 Alina.Olhovikova@dpgaszbut.104.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Шевченка будинок 2
Початкова пропозиція
338 194.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
338 194.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
81
Скарги
0