-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
b6f42a60206d420a8dbfb813284c4545
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-19-009006-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦАВТОБАЗА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
19.02.2020 16:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH