-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина (паливна деревина)
Тендер Prozorro UA-2020-02-19-000910-c
Завершена
643 896.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 6 438.96 UAH
мін. крок: 1% або 6 438.96 UAH
Номер:
2f7bc15d30e7413d9512f44ee32f675a
Внутрішній номер закупівлі:
4517442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-19-000910-c
Замовник:
ДНЗ "ТЕРЕМОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33158473
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горобець Тетяна +380667810806 TEREMOK1977@META.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
643 896.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 438.96 UAH
Період уточнення:
19.02.2020 15:31 - 25.02.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2020 15:31 - 06.03.2020 17:00
Аукціон:
10.03.2020 15:07 - 10.03.2020 15:40
Період кваліфікації:
10.03.2020 15:40 - 25.03.2020 14:22
Період завантаження договору:
23.03.2020 10:30 - 12.04.2020 10:30
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (паливна деревина)
Кількість
600 метри кубічні
Період постачання
до 31.08.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "Охтирське лісове господарство"
Оскарження: 10.03.2020 15:40 - 27.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992898
-
Контактна особа:
Мірошник Олександр Олександрович +380544631196 a_forest@ukr.net http://ahles.in.ua/
-
Адреса:
42760, Україна, Сумська область, Пологівська сільська рада Охтирський район, Урочище Ківшар, будинок 1
Оскарження: 10.03.2020 15:40 - 27.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
570 002.40 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
509 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.03.2020 15:58
Документи
34
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОРЖ ВІТА ВОЛОДИМИРІВНА
Оскарження: 16.03.2020 15:58 - 03.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2464316746
-
Контактна особа:
КОРЖ ВІТА 380688089119, 380688089119 korzh.vita@i.ua
-
Адреса:
52041, Україна, Дніпропетровська область, село Олександрівка, вулиця Опитна, будинок 107, квартира 15
Оскарження: 16.03.2020 15:58 - 03.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
599 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
510 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.03.2020 10:30
Документи
34
Скарги
0
ФОП Лемешенко Олег Анатолійович
Оскарження: 23.03.2020 10:30 - 05.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3276803492
-
Контактна особа:
Лемешенко Олег Анатолійович +380665063954 o_lemeshenko@ukr.net
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, вул. Івана Франка, 74
Оскарження: 23.03.2020 10:30 - 05.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
630 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
630 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.03.2020 14:22
Документи
10
Скарги
0
ФОП Новіков Дмитро Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3268103615
-
Контактна особа:
Новіков Дмитро Вікторович +380990573085 dimon.novikov89@gmail.com
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, проспект Курський, 141
Початкова пропозиція
642 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
642 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
b0cf167989ce4f11a0819ef5cfdd2076
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-19-000910-c-b1
Постачальник:
ФОП Лемешенко Олег Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3276803492
-
Контактна особа:
Лемешенко Олег Анатолійович +380665063954 o_lemeshenko@ukr.net
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, вул. Івана Франка, 74
Номер договору:
42
Сума договору:
504 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
06.04.2020 00:00
Статус:
Розірваний