• Відкриті торги
  • КЕП

Деревина (паливна деревина)

Оголошено тендер

643 896.00 UAH
Номер: aaf81b1dba794186b3cccd8092013e9a
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-19-007249-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ОХТИРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "ТЕРЕМОК" ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ОХТИРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "ТЕРЕМОК" ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 643 896.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина (паливна деревина)
Примітки: Річний план закупівель
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 19.02.2020 15:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума643 896.00 UAH