• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина (дрова) (4 лоти)

Торги не відбулися

551 840.08 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 353.43 UAH
Номер: 7283f8de1de247d3bb112b4dc22087c4
Внутрішній номер закупівлі: 4508787
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-18-001851-b   
Замовник: Відділ освіти Яворівської районої державної адміністрації
Контактна особа: Дорош Михайло Петрович +380974419142 osvitayavoriv@ukr.net http://yavoriv-vo.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 551 840.08 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.02.2020 14:22 - 23.02.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 18.02.2020 14:22 - 04.03.2020 18:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴145 200.00 Лот 1 - Деревина (дрова) (110 м3 т.п.)
  • Лот №2 ₴70 686.00 Лот 2 - Деревина (дрова) (63 м3 т.п.)
  • Лот №3 ₴239 514.00 Лот 3 - Деревина (дрова) (191 м3 т.п.)
  • Лот №4 ₴96 440.08 Лот 4 - Деревина (дрова) (78 м3 т.п. та 10 м3 м.п.)