-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина (дрова) (4 лоти)
Оголошено тендер
551 840.08
UAH
Номер:
fdc41f9a188847f49ff535e7e2ab4e40
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-18-002595-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Яворівської районої державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38502312
Замовник:
Відділ освіти Яворівської районої державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38502312
Очікувана вартість:
551 840.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина (дрова) (4 лоти)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
18.02.2020 14:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти районного бюджету
Сума551 840.08 UAH