-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2020-02-18-001109-b
Завершена
614 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 18 420.00 UAH
мін. крок: 3% або 18 420.00 UAH
Номер:
9294d563e5f5416e91e3eeae2ce4ed16
Внутрішній номер закупівлі:
4507677
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-18-001109-b
Замовник:
Державна бібліотека України для юнацтва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224382
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, Київ, просп. Голосіївський, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Саприкін Георгій Анатолійович +380442575334 saprykin@4uth.gov.ua http://www.4uth.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
614 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 420.00 UAH
Період уточнення:
18.02.2020 12:56 - 23.02.2020 13:01
Період прийому пропозицій:
18.02.2020 12:56 - 04.03.2020 13:01
Аукціон:
05.03.2020 15:51 - 05.03.2020 16:18
Період кваліфікації:
05.03.2020 16:18 - 31.03.2020 15:43
Період завантаження договору:
31.03.2020 15:37 - 20.04.2020 15:37
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
16.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, пр-т Голосіївський 122; 03057, пр-т Перемоги, 60
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БІРС ТА ПАРТНЕРИ"
Оскарження: 05.03.2020 16:18 - 23.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34184808
-
Контактна особа:
ТОВ БІРС та Партнери ТОВ БІРС та Партнери +380634172884 birsohorona2007@gmail.com
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКА, будинок 52
Оскарження: 05.03.2020 16:18 - 23.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
518 296.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
418 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.03.2020 16:19
Документи
29
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-006"
Оскарження: 12.03.2020 16:19 - 11.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149311
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona06@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Оскарження: 12.03.2020 16:19 - 11.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
558 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
419 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.03.2020 15:37
Документи
38
Скарги
0
ФОП "ЛУЗІН ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ"
Оскарження: 31.03.2020 15:37 - 11.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2362210531
-
Контактна особа:
ФОП Лузін Олександр Михайлович +380933405100 luzinalex2000@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 10, квартира
Оскарження: 31.03.2020 15:37 - 11.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
613 985.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
420 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.03.2020 15:43
Документи
45
Скарги
0
Контракти
Номер:
e1bcb93b2edd4d8c8ef91a18b5d0f7cb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-18-001109-b-a1
Постачальник:
ФОП "ЛУЗІН ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2362210531
-
Контактна особа:
ФОП Лузін Олександр Михайлович +380933405100 luzinalex2000@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 10, квартира
Номер договору:
19/20-ФО
Сума договору:
420 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.04.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
13.04.2020 00:00
Статус:
Виконаний