-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги
Оголошено тендер
614 000.00
UAH
Номер:
ebf6661ba1b24194a70047cbca6da310
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-18-002908-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна бібліотека України для юнацтва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224382
Замовник:
Державна бібліотека України для юнацтва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224382
Очікувана вартість:
614 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охоронні послуги
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.02.2020 12:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Охоронні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума614 000.00 UAH