-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-02-17-001766-b
Завершена
263 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 263.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 263.00 UAH
Номер:
677e267c6a844f308a9b015b0e4e3b3c
Внутрішній номер закупівлі:
4503823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-17-001766-b
Замовник:
Комунальний заклад "Піщанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22495858
-
Адреса:
66110, Україна, Одеська область, с. Піщана, Л. Українки 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гулла Валентина В'ячеславівна 380671662536 pishana_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
263 150.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
263.00 UAH
Період уточнення:
17.02.2020 16:55 - 23.02.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2020 16:55 - 04.03.2020 00:00
Аукціон:
04.03.2020 15:40 - 04.03.2020 16:01
Період кваліфікації:
04.03.2020 16:01 - 05.03.2020 10:04
Період завантаження договору:
04.03.2020 16:01 - 24.03.2020 16:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
94790 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
66110, Україна, Одеська область, Балтський р-н, с. Піщана, вул. Л. Українки 2а, 66233, Одеська оласть , Савранький район, с. Дубки, База відпочинку «Дубки», межа балансової належності електроустановок замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")
Оскарження: 04.03.2020 16:01 - 16.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Іванченко Євгеній Юрійович +380487052705 tender@ooek.od.ua
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Мала Арнаутська, 88
Оскарження: 04.03.2020 16:01 - 16.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
174 034.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
172 517.79 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2020 10:04
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
184 840.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
172 517.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
b8a9555f174e401687412c73bbbed857
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-17-001766-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Іванченко Євгеній Юрійович +380487052705 tender@ooek.od.ua
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Мала Арнаутська, 88
Номер договору:
31-62/1
Сума договору:
109 829.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
91 524.97 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.03.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
23.03.2020 09:00
Статус:
Підписаний