-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
109 829.96
UAH з ПДВ
Номер:
b8a9555f174e401687412c73bbbed857
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-17-001766-b-c1
Замовник:
Комунальний заклад "Піщанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22495858
-
Контактна особа:
Гулла Валентина В'ячеславівна 380671662536 pishana_internat@ukr.net
-
Адреса:
66110, Україна, Одеська область, с. Піщана, Л. Українки 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Іванченко Євгеній Юрійович +380487052705 tender@ooek.od.ua
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Мала Арнаутська, 88
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
31-62/1
Дата підписання:
23.03.2020 09:00
Період дії договору:
23.03.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Сума договору:
109 829.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 18 304.99 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
52778 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
66110, Україна, Одеська область, Балтський р-н, с. Піщана, вул. Л. Українки 2а, 66233, Одеська оласть , Савранький район, с. Дубки, База відпочинку «Дубки», межа балансової належності електроустановок замовника
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f0636ed5b6ec4d028a9b227ca40c9e53
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв"язку з коливанням ціни такого товару на ринку, без збільшення загальної вартості
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
01.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
6f605eb76b494380b4e8ed453c04cfcb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв`язку зі зміною тарифу на послуги з передачі електричної енергії та встаногвлення на рівні 240,23грн/МВт*год (без урахування ПДВ)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
10.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c67efecf07f94e728f9b69c79f25d4ad
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
f6bb0bca339f42e6ae4a457d41a647b7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
21.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
bc76adab0fc946a9874b617dfb31141c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі зменшенням фактичного обсягу споживання електроенергії
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано