-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Офісні меблі різні
Тендер Prozorro UA-2020-02-14-001953-b
Офісні меблі різні Джерело фінансування: кошти Державного бюджету України
Торги відмінено
3 225 170.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 30 000.00 UAH
Номер:
50fad98bc22c48b588f3b34978f58015
Внутрішній номер закупівлі:
4496833
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-14-001953-b
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ібатуллін Ільдус Ібатуллович 380445278930 tender13@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 225 170.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
30 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
90 000.00 UAH
Період уточнення:
14.02.2020 16:20 - 28.02.2020 14:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2020 16:20 - 09.03.2020 14:00
Аукціон:
10.03.2020 13:01 - 10.03.2020 13:28
Період кваліфікації:
з 10.03.2020 13:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться протягом 10 (десяти) банківських днів після поставки
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісні меблі різні
Кількість
1369 штуки
Період постачання
до 01.05.2021
Інформація про скасування
Номер:
332a99990fcd4898b2a8f532c12deac3
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
Відповідно до абз. 4 ч. 2 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922–VІІІ від 25.12.2015 р. замовник, має право визнати торги такими, що не відбулися, у разі скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг.
Дата опублікування:
06.04.2020 13:32
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША МЕБЛЕВА ФАБРИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38556483
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША МЕБЛЕВА ФАБРИКА" +380506387010 1_MF@UKR.NET http://www.1mf.com.ua
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Южне, Одесская область г. Южный ул. Коммунальная,3
Початкова пропозиція
2 578 934.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 578 934.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
80
Скарги
0
ТОВ Розком
×
-
Код ЄДРПОУ:
32210799
-
Контактна особа:
ТОВ Розком 044 500 6283 info@rozkom.com.ua http://www.rozkom.com.ua
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, Ірпінь, Київська обл., місто Ірпінь, селище міського типу Коцюбинське, ВУЛИЦЯ ПОНОМАРЬОВА, будинок 17
Початкова пропозиція
3 218 181.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 218 181.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "НОВАТОР-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42705894
-
Контактна особа:
Novator Servis +380500284003 novatorservis.llc@gmail.com
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 94, офіс 105-АТ
Початкова пропозиція
3 221 805.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 221 805.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
49
Скарги
0