• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо (кам'яне вугілля марки АС (фракція 6-13), ДГ (фракція 13-100))

Торги відмінено

635 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 176.50 UAH
Номер: 38a4894bd31348d2b11979dd14d2cc42
Внутрішній номер закупівлі: 4478900
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-12-000745-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КАЗАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ" КАЗАНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Фурсова Лариса Вікторівна +380507572109 fursovalarisa2919@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 635 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 176.50 UAH
Період уточнення: 12.02.2020 14:13 - 17.02.2020 15:00
Період прийому пропозицій: 12.02.2020 14:13 - 27.02.2020 15:00
Аукціон: з 28.02.2020 15:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (кам'яне вугілля марки АС (фракція 6-13), ДГ (фракція 13-100))
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 118 тонни
Період постачання 12.03.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру,175 На карті

Інформація про скасування

Номер: 3adce771a84544838e71eda41de6d391
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: У зв'язку з невідповідністю тендерної документації предмету закупівлі
Дата опублікування: 17.02.2020 16:05
Статус:
Виконано