-
Відкриті торги
-
КЕП
Закупівля вугілля кам'яного марки АС (фракція 6-13), ДГ (фракція 13-100)
Оголошено тендер
635 300.00
UAH
Номер:
cf60084dca294f3284578bfed9a58ab5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-12-002952-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КАЗАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ" КАЗАНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42346315
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КАЗАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ" КАЗАНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42346315
Очікувана вартість:
635 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля вугілля кам'яного марки АС (фракція 6-13), ДГ (фракція 13-100)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування:
12.02.2020 11:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума365 300.00 UAH