-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
закупівля електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2020-02-11-003377-b
Торги не відбулися
310 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1.6% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1.6% або 5 000.00 UAH
Номер:
64415fc769e140049e4a9bdc47f80f6f
Внутрішній номер закупівлі:
4471759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-11-003377-b
Замовник:
КП "Відокремлений підрозділ ХЦПР Херсонської міської ради - позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Оздоровчий табір ім. І. Голубця""
×
-
Код ЄДРПОУ:
40386471
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, місто Скадовськ, пров. Нічика, буд № 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Шара +380553750930 skadgolubez2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
11.02.2020 15:09 - 16.02.2020 15:40
Період прийому пропозицій:
11.02.2020 15:09 - 26.02.2020 15:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
106000 Кіловат-година
Період постачання
01.04.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
197 160.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 160.00 UAH без ПДВ
Документи
23
Скарги
0