-
Відкриті торги
-
КЕП
закупівля електричної енергії
Оголошено тендер
310 000.00
UAH
Номер:
64668086ec5142268bfab784e4a9b358
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-11-006366-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
"Відокремлений підрозділ ХЦПР Херсонської міської ради - позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Оздоровчий табір ім. І. Голубця""
×
-
Код ЄДРПОУ:
40386471
Замовник:
КП "Відокремлений підрозділ ХЦПР Херсонської міської ради - позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Оздоровчий табір ім. І. Голубця""
×
-
Код ЄДРПОУ:
40386471
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
закупівля електричної енергії
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
11.02.2020 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума310 000.00 UAH