• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

молочні продукти різні (кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності)

кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності

Торги не відбулися

357 060.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 570.60 UAH
Номер: 1963baad67d6418ab2e205f126074805
Внутрішній номер закупівлі: 4462017
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-10-000491-c   
Замовник: Дмитрівський обласний психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Єременко Марина Вікторівна 0954632487 dmit.opni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 357 060.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 570.60 UAH
Період уточнення: 10.02.2020 13:01 - 16.02.2020 10:00
Період прийому пропозицій: 10.02.2020 13:01 - 26.02.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кефір 2,5% жирності
Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
Кількість 16100 літр
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 93540, Україна, Луганська область, ДМИТРІВКА, вул.Центральна, 32 а На карті
сметана 15% жирності
Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
Кількість 1770 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 93540, Україна, Луганська область, ДМИТРІВКА, вул.Центральна, 32 а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОДГРУПСЕРВІС"
Початкова пропозиція 341 736.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
341 736.00 UAH з ПДВ
Документи 37
Скарги 0