-
Відкриті торги
-
КЕП
молочні продукти різні (кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності)
Оголошено тендер
357 060.00
UAH
Номер:
76048a3ad7594afd999f77c2f1312e31
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-10-001412-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дмитрівський обласний психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190107
Замовник:
Дмитрівський обласний психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190107
Очікувана вартість:
357 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
молочні продукти різні (кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різні
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.02.2020 12:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума357 060.00 UAH