-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція стадіону в с. Вільхівці Тячівського району Закарпатської обл. Коригування
Тендер Prozorro UA-2020-02-07-001127-b
Завершена
9 406 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 47 030.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 47 030.00 UAH
Номер:
c0f19324b6804a58a2582fb93bfa0600
Внутрішній номер закупівлі:
4458440
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-07-001127-b
Замовник:
Вільховецька сільльська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351618
-
Адреса:
90542, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, с. Вільхівці, вул. Центральна (Леніна), 118
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Цірик +380973913346 vilhivci1986@ukr.net http://vilhovecka.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
9 406 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
47 030.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
47 030.00 UAH
Період уточнення:
07.02.2020 18:25 - 13.02.2020 22:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2020 18:25 - 23.02.2020 22:00
Аукціон:
24.02.2020 14:58 - 24.02.2020 15:19
Період кваліфікації:
24.02.2020 15:19 - 03.03.2020 21:03
Період завантаження договору:
02.03.2020 18:50 - 22.03.2020 18:50
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція стадіону в с. Вільхівці Тячівського району Закарпатської обл. Коригування
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
90542, Україна, Закарпатська область, с.Вільхівці, сільський стадіон (вул.Фізкультурна,7а,с.Вільхівці)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЛАНЕТАБУД"
Оскарження: 24.02.2020 15:19 - 13.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41467865
-
Контактна особа:
Петро +380673431366 Planetabud@ukr.net
-
Адреса:
77422, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький район, с. Ямниця, вул. Тобілевича, 42
Оскарження: 24.02.2020 15:19 - 13.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
8 465 710.06 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 465 710.06 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.03.2020 18:50
Документи
41
Скарги
0
ТОВ "КІК"
Оскарження: 02.03.2020 18:50 - 14.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20435160
-
Контактна особа:
Денис Каганець +380967426545 kik27@ukr.net
-
Адреса:
90531, Україна, Закарпатська область, Тячівський район, селище міського типу Дубове, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 2, квартира 5
Оскарження: 02.03.2020 18:50 - 14.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
9 268 644.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 268 644.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.03.2020 21:03
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
cf8b42bb8caf4bac88682de271783e5d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-07-001127-b-a1
Постачальник:
ТОВ "КІК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20435160
-
Адреса:
90531, Україна, Закарпатська область, Тячівський район, селище міського типу Дубове, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 2, квартира 5
Номер договору:
85
Сума договору:
9 268 644.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 723 870.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.03.2020 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
17.03.2020 12:57
Статус:
Підписаний