-
Відкриті торги
-
КЕП
Роботи по обєкту "Реконструкція стадіону в с. Вільхівці Тячівського району Закарпатської обл. Коригування"
Оголошено тендер
9 406 000.00
UAH
Номер:
8909524a91e540658e9b90beb3f98408
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-07-003400-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІЛЬХОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351618
Замовник:
Вільховецька сільльська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351618
Очікувана вартість:
9 406 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи по обєкту "Реконструкція стадіону в с. Вільхівці Тячівського району Закарпатської обл. Коригування"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
07.02.2020 18:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума9 406 000.00 UAH