-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби(Труби)
Тендер Prozorro UA-2020-02-07-000186-a
Торги не відбулися
16 666.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 166.67 UAH
мін. крок: 1% або 166.67 UAH
Номер:
2167154d3d4a48988d2411b9790fec19
Внутрішній номер закупівлі:
4451110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-07-000186-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ "Ременерго" Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14193190
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул.Автомобілістів,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Владислав Кропива +380472552702 vladyslav.kropyva@remenergo.ck.ua http://remenergo.ck.ua/ru/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 666.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
166.67 UAH
Період уточнення:
07.02.2020 09:19 - 21.02.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2020 09:19 - 02.03.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється Покупцем у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника на протязі 30 календарних днів після підписання Акту прийому-передачі продукції
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба легована, н/ж сталь, відповідно до документації
Кількість
0.031 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, проїзд Енергобудівельників 4/1
На карті
Труби, Ст.3,10,20, відповідно до документації
Кількість
0.507 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, проїзд Енергобудівельників 4/1
На карті