-
Відкриті торги
-
КЕП
Труби
Оголошено тендер
20 000.00
UAH
Номер:
95fce64f306441caab97014dd534b79e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-05-006580-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відокремлений підрозділ "Ременерго" Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14193190
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труби
Примітки:
ВП "Ременерго"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
05.02.2020 14:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума20 000.00 UAH