• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015-09130000-9 "Нафта і дистиляти"

Торги не відбулися

136 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 684.00 UAH
Номер: fc4481060a924684829330f1fa539ae3
Внутрішній номер закупівлі: 4446696
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-06-002076-b   
Замовник: МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
Контактна особа: Інна Коробчинська +380482349067,+380973331141 inna-od-ua@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 136 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 684.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 4 104.00 UAH
Період уточнення: 06.02.2020 14:09 - 11.02.2020 15:00
Період прийому пропозицій: 06.02.2020 14:09 - 21.02.2020 15:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95 стандарт
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 2400 літр
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, 3 На карті
ДП
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 2000 літр
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, 3 На карті