-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Оголошено тендер
136 800.00
UAH
Номер:
6fc64ef1e2234328a8dc1e26c36659a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-06-005485-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
Замовник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
Очікувана вартість:
136 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2000 Поточні видатки
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.02.2020 14:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 стандарт
Кількість
2400 літр
Період постачання
(не задано)
ДП
Кількість
2000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума136 800.00 UAH