-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи ( послуги з поточного ремонту сходової клітини запасного виходу міського будинку культури по вул. Героїв Майдану ,22 у м. Козятин Вінницька область.)
Тендер Prozorro UA-2020-02-06-000282-c
Інші завершальні будівельні роботи ( послуги з поточного ремонту сходової клітини запасного виходу міського будинку культури по вул. Героїв Майдану ,22 у м. Козятин Вінницька область.)
Торги не відбулися
159 212.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 796.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 796.06 UAH
Номер:
fccdb12cf9084bfbaddc4837641d5feb
Внутрішній номер закупівлі:
4444102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-06-000282-c
Замовник:
Відділ культури КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
26336594
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, КОЗЯТИН, вул. Героїв Майдану, буд.22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондар Тамара Олександрівна 0434220860 kultura.kozyatin@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
159 212.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
796.06 UAH
Період уточнення:
06.02.2020 10:48 - 11.02.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2020 10:48 - 21.02.2020 12:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за послуги здійснюється Замовником у національній валюті України -гривнях,шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника , згідно акта виконаних робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інші завершальні будівельні роботи ( послуги з поточного ремонту сходової клітини запасного виходу міського будинку культури по вул. Героїв Майдану ,22 у м. Козятин Вінницька область.)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.05.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "ТУР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13300442
-
Контактна особа:
Віктор Кушнерьов +380681193749 tur.vinnica@gmail.com
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, ВУЛ.МИКОЛИ ВАЩУКА, будинок 20 Б, офіс 56
Початкова пропозиція
157 199.21 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
157 199.21 UAH без ПДВ
Документи
13
Скарги
0