-
Відкриті торги
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи ( послуги з поточного ремонту сходової клітини запасного виходу міського будинку культури по вул. Героїв Майдану ,22 у м. Козятин Вінницька область.)
Оголошено тендер
159 212.00
UAH
Номер:
db907c37c60a4b93a8639e4362107268
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-06-000588-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ культури КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
26336594
Замовник:
Відділ культури КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
26336594
Очікувана вартість:
159 212.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інші завершальні будівельні роботи ( послуги з поточного ремонту сходової клітини запасного виходу міського будинку культури по вул. Героїв Майдану ,22 у м. Козятин Вінницька область.)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.02.2020 10:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума159 212.00 UAH