-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з незалежної оцінки нерухомого майна (нежитлових приміщень)
Тендер Prozorro UA-2020-02-05-002243-a
Завершена
390 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 390.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 390.00 UAH
Номер:
85433227058347389e3c740fbc8ab860
Внутрішній номер закупівлі:
4441242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-05-002243-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Агенція ресурсів Львівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30823414
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, Галицька пл, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осміловський Тарас 380964237925 lkp.arlmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
390.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2020 16:46 - 11.02.2020 22:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2020 16:46 - 21.02.2020 22:00
Аукціон:
24.02.2020 12:36 - 24.02.2020 13:21
Період кваліфікації:
24.02.2020 13:21 - 05.03.2020 17:42
Період завантаження договору:
24.02.2020 13:21 - 15.03.2020 13:21
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписДжерело фінансування. Власні кошти
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з незалежної оцінки нерухомого майна (нежитлових приміщень)
Кількість
95 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЖІО."
Оскарження: 24.02.2020 13:21 - 16.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38764849
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЖІО." +380672172051 Agio.otsinka@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси, 18002, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 5
Оскарження: 24.02.2020 13:21 - 16.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
151 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2020 17:42
Документи
73
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРМІН ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19334620
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРМІН ЛТД" +380673740204 termin.exp@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 79053, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ Аркаса, будинок 13, квартира 2
Початкова пропозиція
164 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Смокорівська Руслана Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2976100545
-
Контактна особа:
Смокорівська Руслана 380678583445, 380678583445 ryslana.expert@gmail.com
-
Адреса:
80381, Україна, Львівська область, Дубляни, вулиця Львівська, будинок 12, квартира 41
Початкова пропозиція
241 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
92 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ПП «Експерт-Тур-Проект»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35101790
-
Контактна особа:
БАЧИНСЬКА ЗОРЯНА ВОЛОДИМИРІВНА +380322445571 expert-t-p@i.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛ.НЕЧУЯ-ЛЕВИЦЬКОГО, будинок 4
Початкова пропозиція
299 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
95 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛ-СВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22338573
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛ-СВІТ" +380503708279 galswit@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 79070, Львівська обл., місто Львів, ПРОСПЕКТ ЧЕРВОНОЇ КАЛИНИ, будинок 53, квартира 11
Початкова пропозиція
213 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
110 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
48
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕНОМЕ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32046109
-
Контактна особа:
Елена +380503700377 renomegroup@ukr.net
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, Київ, провулок Новопечерський, 19/3
Початкова пропозиція
283 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
116 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
38f5f5ab5db3409a8073316d2ee8681d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-05-002243-a-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЖІО."
×
-
Код ЄДРПОУ:
38764849
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЖІО." +380672172051 Agio.otsinka@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси, 18002, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 5
Номер договору:
01/03
Сума договору:
49 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
16.03.2020 11:00
Статус:
Виконаний