-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з незалежної оцінки нерухомого майна (нежитлових приміщень)
Оголошено тендер
390 000.00
UAH
Номер:
9901af32c21f4954bc0a5eb7090a16e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-05-005915-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Агенція ресурсів Львівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30823414
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Агенція ресурсів Львівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30823414
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з незалежної оцінки нерухомого майна (нежитлових приміщень)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
Дата опублікування:
05.02.2020 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума390 000.00 UAH