-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2020-02-05-001920-b
Торги не відбулися
229 144.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 291.44 UAH
мін. крок: 1% або 2 291.44 UAH
Номер:
c60af2eefc524403832fb1b5d4d74b64
Внутрішній номер закупівлі:
4437686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-05-001920-b
Замовник:
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Горб +380542779119,+380997408785 trksumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
229 144.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 291.44 UAH
Період уточнення:
05.02.2020 13:22 - 10.02.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2020 13:22 - 20.02.2020 15:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.03.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПНВКФ "АРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37845557
-
Контактна особа:
Андрій +380956459345 info_ars@ukr.net
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ Д.КОРОТЧЕНКА, будинок 37, квартира 241
Початкова пропозиція
219 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
219 700.00 UAH з ПДВ
Документи
28
Скарги
0