-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання
Оголошено тендер
229 144.40
UAH
Номер:
b7930ea68a8543dc9f8c4e2d262d5dca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-05-003097-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Сумська регіональна дирекція»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
Замовник:
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
Очікувана вартість:
229 144.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
Дата опублікування:
05.02.2020 11:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума229 144.40 UAH