• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Автобус

Торги відмінено

1 155 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 550.00 UAH
Номер: 63e70a66ab1647c0acde9b85dfaca084
Внутрішній номер закупівлі: 4432649
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-04-003237-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Контактна особа: Фахівці публічних закупівель 380322377779 e.tender.let@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 155 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 550.00 UAH
Період уточнення: 04.02.2020 16:49 - 11.02.2020 15:00
Період прийому пропозицій: 04.02.2020 16:49 - 21.02.2020 15:00
Аукціон: 24.02.2020 11:00 - 24.02.2020 11:21
Період кваліфікації: з 24.02.2020 11:21
Умови оплати:
підписання договору - 30%
інша подія - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 79053, Україна, Львівська область, Львів, вул. Тролейбусна, 1 На карті

Інформація про скасування

Номер: dd3b4b9cc2df48ba9cab73a2cf90402f
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: згідно п.2.ч.1 ст31 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник відміняє торги в разі: скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт, послуг
Дата опублікування: 17.03.2020 16:11
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ УКВЗ-УКРАЇНА"
Початкова пропозиція 1 153 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 153 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 8
Скарги 0
ТОВ "АК "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
Початкова пропозиція 1 154 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 154 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 8
Скарги 0