-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус
Оголошено тендер
1 155 000.00
UAH
Номер:
07afac1702b143638bcd0765bbafaa84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-04-008025-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
Очікувана вартість:
1 155 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автобус
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Дата опублікування:
04.02.2020 16:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 155 000.00 UAH